خانه

محصولات

نظرات مشتریان
ما بیش از 7 سال با KVSIO مشغول به کار بوده ایم، آنها به ما در موفقیت بسیاری از پروژه های کیوسک کمک می کنند. کیوسک کیفیت اروپایی را در قیمت چین خریداری می کنیم.

—— پیتر از آمریکا

ما با KVSIO همکاری می کنیم که عمدتا به دلیل حرفه ای بودن آنها، پاسخ گویی به سفارشی سازی کیوسک ما و توجه به علاقه ما است.

—— گلن از سنگاپور

KISIO یک شرکت توانمند واقعی است که می تواند تولید هنری و صنعتی را به طور کامل ترکیب کند، آنها یک کیوسک منحصر به فرد با تکنولوژی نوین برای ما ایجاد می کنند.

—— اخاب از دبی

ما با محصولات و خدمات KVSIO بسیار راضی هستیم و از ارتباط با KVSIO لذت می بریم، آنها تیم خوبی هستند و راحت هستند که دوست دارند با آن ها کار کنند.

—— عبیر از فرانسه

بدون شک KVSIO تیمی است که در طراحی و ساخت کیوسک مشغول به کار هستند، کیفیت آنها، سیستم های بدون دردسر به شدت به توسعه بازار کیوسک کمک می کند.

—— گیل فیلیپین

KVSIO یکی از معدود مواردی است که ما می خواهیم به دست آوریم، ما از صبر و شکیبایی و کار سختی که پروژه کیوسک ما را کامل می کند قدردانی می کنیم.

—— جو از ایالات متحده آمریکا

هنگامی که سیستم های کیوسک پرداخت و پیگیری های پیچیده را انجام می دهیم، ما به KVSIO نزدیک می شویم، زیرا یاد می گیریم که آنها بیش از 500 پروژه را از قبل انجام داده اند.

—— الکس از روسیه

ما خوشبختانه KVSIO را پیدا می کنیم، آنها به ما در زمان کوتاهی از کیوسک های انبوه تولید می کنند، اکنون همه با برنامه ریزی شده اند و احساس راحتی می کنیم.

—— دانیل از کره جنوبی

ما کیوسک ها را با نرم افزار پیش نصب شده از KVSIO در سال 2013 دریافت کردیم، در حال حاضر 5 سال است که هنوز کار می کند و اعتماد به نفس ما را برای خرید بیشتر افزایش می دهد.

—— آن از کنیا

من یک فرد فنی در بررسی هر گونه اشتباه جزئی سخت است، اما بعدا متوجه شدم خودم فکر می کنم که سیستم کنترل کیفیت KVSIO بهتر عمل می کند.

—— باب از Gemany

Kiosk و نرم افزار KVSIO ارائه شده از کاربر پسند، عملکرد بالا، آسان برای تعمیر و نگهداری، علاوه بر این، قیمت مقرون به صرفه است.

—— جری از آذربایجان

من خریدم خودمختار از KVSIO و در کارخانه 1 ماه برای برنامه نویسی ماندیم، آنها دوستانه بودند، زندگی روزمره و پشتیبانی فنی بسیار خوبی را ارائه کردند.

—— ابراهیم از سنا لیون

ما می خواهیم از KVSIO با توصیه فردی که یکی از کارشناسان ارشد در صنعت کیوسک است می دانیم که ما را از خطر رفتن به کارخانه دیگر محروم می کند.

—— جف از انگلیس

هنگامی که ما از KVSIO بازدید می کنیم دنیای هیجان انگیز را می یابیم، محصولات آنها الهام بخش ما برای بهره برداری از بازار آمریکای جنوبی است، چشم انداز این است که انتظار می رود

—— دیوید از برزیل

امنیت برای سیستم بانکی بسیار مهم است، KVSIO کار بسیار خوبی در راه حل های سخت افزاری و نرم افزاری انجام داده است، آنها متخصص واقعی هستند.

—— گری از پرو

ما در بیش از 20 سال در کسب و کار کیوسک مشغول به فعالیت هستیم، KVSIO خانه ما است تا بتوانیم کیوسکهای با کیفیت و کارکردی را که مدتها دنبالش هستیم، بدست آوریم.

—— دانیل از دن منک

شما می دانید که من از سال 1996 یک چین قدیمی چینی در چین زندگی می کنم تا به شما بگویم حقیقت من نمی توانم بخوابم تا زمانی که KVSIO را پیدا نکنیم تا از تجارت کیوسک ما مراقبت کنیم.

—— دیک از آفریقای جنوبی

امروزه تنها نوآوری می تواند رونق کسب و کار را به پیش برد. ما با همکاری KVSIO برای توسعه برنامه جدید کیوسک با پیشرفت تکنولوژی و کسب درآمد در بازار بزرگ

—— استیون از ترکیه

تجربه مشتری کلید موفقیت تجاری است. KVSIO پیشنهاد فروش کیوسک برای کاربران خاص را ارائه می دهد که به طور کامل سرنگونی ما را مختل می کند.

—— جانی از مالزی

ما یکپارچه سازی پیشرو فعال در منطقه خلیج فارس هستیم، ما اغلب با KVSIO برای پیشنهاد برخی پروژه های کیوسک همکاری می کنیم و نتیجه همیشه برجسته است

—— طارق از عمان

اولین بار ما با KVSIO برای کیوسک کیوسک بلیط باریک همکاری می کنیم و دومین بار ما برای کیوسک سفارش غذای رستوران همکاری می کنیم ... همه رضایت بخش هستند!

—— پراساد از هند

KVSIO از تمام عناصر کیوسک پرداخت در فضای باز به لحاظ اثبات آب، ضد گرد و غبار، ضد خرابکاری و آب و هوایی بسیار حساس است.

—— آریک از کانادا

چت IM آنلاین در حال حاضر